fbpx

Teknolojik Danışmanlık ve Bakım Destek Hizmetleri

Firmanızın İhtiyaçlarınızın Analizi

Firmanızda işinizi daha hızlı ve güvenli hale getirebilmek amacı ile analizler yapıp, siz uygun yazılımları öneriyoruz.

Doğru Ürünün Seçimi

Tam anlamı ile ihtiyacınız olan ürünü firmanıza tanıtıyoruz ve sahip olacağınız ürün ile işinizde oluşacak performas artışını sizlere tanıştırıyoruz.

Kurulumların Yapılandırılması

Sizin için doğru ürünü veya hizmeti belirledikten sonra bunların tüm kurulum süreçlerini eksiksiz tamamlıyoruz.

Devamında Eğitim

Kurulum işleminin ardından bu hizmetleri veya ürünleri kullanacak olan personele eğitimle destekliyor ve tam analmı ile kullanılmasını sağlıyoruz.

Teknolojik Danışmanlık ve Bakım Destek Hizmetleri

İşletmeniz için bilgi teknolojileri konusunda destek, danışmanlık ve servis sağlayan hizmet paketimizdir, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. İşletmenizin tüm bilgi işlem alt yapısının kurulumu, sorunsuz olarak çalışması ve düzenlenmesini sağlamak amacıyla konusunda deneyimli ve aldığı eğitimi sertifikalarla ispatlamış Sistem destek uzmanlarından ve sistem destek mühendislerinden 7/24 esasına göre faydalanabileceğiniz servis tipidir. Bilgi teknolojileri konusundan istihdam sağlamak yerine bu iş için outsource ile maliyetleri optimize etmek isteyen firmaların tercihidir.

Teknoloji Danışmanlığı

Rekabet gücü ile bilgi teknolojilerini etkin kullanma arasındaki doğrusal ilişki, iyi planlanmış, tasarlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısını zorunlu kılıyor. Teknoloji danışmanlığı hizmetlerimiz, teknoloji bilgisi, entegrasyon deneyimi ve alan uzmanlığı ile doğru altyapılara sahip olmanızı sağlıyor.

Destek Alın...

Onem 
Bilişim Teknolojileri

Konak Mahallesi, 
Mürselpaşa Bulvarı 
Etiler Mahallesi Akdeniz İş Hanı 
No:22 K:2 D:23 Basmane, 
35230 Konak/İzmir

(0232) 425 79 07

info@onem.com.tr