fbpx

Ağ ve Veri
Güvenliği Çözümleri

Güvenlik, Yedekleme, Kurtarma ve Server Çözümlerimizle Sizlere Kesintisiz Destek Vermeye Hazırız...

Firewall Çözümleri

Ağınıza zarar vermek yada sızmak isteyen davetsiz misafirleri Firewall güvenlik çözümlerimizle devre dışı bırakıyoruz. Firewall çözümleri güvenlik ve denetim için bir tür geçit noktası oluşturur.

Anti-Virüs Çözümleri

Firmamız, kurumunuzun ihtiyaçlarını değerlendirdikten sonra en uygun kurumsal antivirüs çözümünü önererek, kurulum ve istemcilere dağıtım yaparak anahtar teslim veya duruma özel çözümler üretir.

Yedekleme ve Felaket
Kurtarma Çözümleri

İş sürekliliğinin sağlanması için verilerin güvenliğinin sürdürülebilmesi ve korunması gerekir. Bu nedenle şirket içerisinde herhangi bir problem olasılığına karşı verilerin sürekli korunması sağlayan felaket kurtarma çözümlerinin oluşturulması önemlidir. 

Server | Storage Çözümleri

Günümüzde veri, kurumların en önemli ve vazgeçilmez kaynaklarından biridir. Yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır.

Her Şey Değişiyor 
Güvenlik Daha Önemli Hale Geliyor...

Bilgi teknolojilerinde sistemlerin gelişmesi, internetin daha geniş kitlelere yayılması ve hacminin büyümesiyle birlikte, güvenlik uzmanları da ağlarına yönlenebilecek tehditlere karşı savunma oluşturabilmek amacıyla daha karmaşık güvenlik politikaları uygulamak zorunda kalmaktadır. Ağları korumak için sadece önemli kaynaklara erişim denetimi sağlanması yeterli gelmemekte, bunun dışında bir takım farklı önlemler alınması da gerekmektedir.

Güvenlik, Yedekleme, Kurtarma ve Server Çözümlerimizle Sizlere Kesintisiz Destek Vermeye Hazırız...

Aşağıdaki bir kaç adımlık formu doldurup bize kolayca ulaşabilirsiniz, konusunda uzman ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Destek Alın...

Onem 
Bilişim Teknolojileri

Konak Mahallesi, 
Mürselpaşa Bulvarı 
Etiler Mahallesi Akdeniz İş Hanı 
No:22 K:2 D:23 Basmane, 
35230 Konak/İzmir

(0232) 425 79 07

info@onem.com.tr